Kalinovac bolji od prvaka: Zvonar i Vidaković razveselili Poberune

Kalinovac je u 25. kolu Prve županijske lige iskoristio opuštenost jembroverčkog Borca koji je još u prošlom kolu osigurao naslov prvaka te upisao pobjedu 2:0. Poberuni, koji se bore za ostanak, odlučno su krenuli u susret i u 11. minuti iz prve prave prilike stigli do početne prednosti.

Proigravanje Hajdića prošlo je do Zvonara koji je s deset metara bio neumoljiv za 1:0. Najbolju priliku Jembrovčani su imali u 27. minuti kad je Fažon s 15 metara bio zamalo neprecizan. Kalinovčani su odmah na početku drugog poluvremena mogli osigurati mirnu završnicu, no Tizaj je obranio pokušaj Hajdića s 15 metara. U 80. minuti Poberuni su riješili sve dvojbe oko pobjednika, a strijelac za konačnih 2:0 bio je Vidaković.