KARATE Sestre Larisa i Leona Lugomer osvojile broncu na Opatija kupu

Sestre, Sestre Larisa i Leona Lugomer, članice Karate kluba KTC Križevci, nastupile su na Opatija kupu. Obje su osvojile brončane medalje. Leona u kategoriji Cicibanki do 26 kilograma, a Larisa kod mlađih kadetkinja do 50 kilograma. Prethodno su Križevčani nastupili i na Bushido kupu u Zagrebu. Ondje je Iva Katalenac osvojila srebrnu medalju kod mlađih kadetkinja do 45 kilograma i bila je treća u kategoriji učenica do 44 kilograma, dok je Filip Komarica osvojio treće mjesto kod učenika do 30 kilograma. Trener križevačkog KTC-a je Mario Ban.