Kiksom vodećeg Poleta Križevčani se približili na dva boda zaostatka

Nogometaši križevačkog Radnika pobjedom 0:3 na gostovanju kod Papuka u Orahovici na najbolji mogući način otvorili su proljetni dio prvenstva ‘trećeligaša sjevera’ i osvetili se za jesenski poraz u Križevcima kada su nogometaši Papuka slavili 1:2. Većim dijelom utakmice radnikovci su bili bolji od protivnika, no tek su u 40. minuti, dakle pred kraj prvog dijela, golom Srbljinovića uspjeli doći u prednost. Nakon toga, imali su priliku domaćini izjednačiti, no srećom za Radnik, to se nije dogodilo.

U nastavku utakmice nastavila se dominacija igrača Radnika što domaći nisu izdržali tako da su si preko Jusupa u 75. minuti sami spremili loptu u mrežu. Konačnih 0:3 postigao je Marko Nikolić šest minuta prije kraja utakmice, u 84. minuti. S nova tri boda Križevčani su ostali na trećem mjestu s jednakim brojem bodova kao i trećeplasirani Ždralovčani koji su slavili nad Viroviticom 2:1, te prednosti od dva boda nad vodećim Poletom koji je poražen na domaćem terenu od Bjelovara 0:1. U sljedećem kolu u Križevcima gostuje Međimurje.