Koprivničanci Zagrepčane poslali kući s 10 golova razlike

Rukometaši Koprivnice u nedjeljnom srazu 10. kola Druge HRL Sjever na domaćem su terenu svladali goste iz ZG-Dubrave rezultatom 38:28. Tijekom cijele utakmice igrači trenera Filipa Turka bili su bolji protivnik što pokazuje i rezultat na poluvremenu 18:13. Od prve minute počeli su Koprivničanci ‘mljeti’ Zagrepčane, ponajviše na krilima vrlo raspoloženog Frana Friščića koji je na samom otvaranju postigao četiri od svojih ukupno pet golova na utakmici.

Jednakim učinkom od pet golova mogu se pohvaliti igrači Koprivnice Fran Premec i Borna Mikačić, a najučinkovitiji igrač Koprivnice na utakmici bio je veteran Marko Karlović koji je postigao šest golova. S druge strane gosti su svoju kvalitetu zbili u dva čovjeka, Marka Smetiška koji je postigao 11 golova i Ivana Ćurkovića koji je uknjižio 13.

Rukometaši Koprivnice nisu imali sedmerce, a gosti su od tri svoja dva iskoristili. Kako je utakmica odmicala, rukometaši Koprivnice povećavali su prednost, a trener Turk dao je priliku svim raspoloživim igračima i svi su mu povratno uzvratili golovima i odličnom igrom. Utakmica je na kraju završila s 10 golova prednosti, a kako su djelovali domaći na terenu, pravo je čudo što razlika nije bila i veća.