Koprivničankama tri medalje u Maloj Subotici i Ivancu

Natjecateljice Karate kluba Koprivnica nastupile su jučer, u nedjelju, na međunarodnom turniru u Ivancu. Tara Ištvan osvojila je drugo mjesto, dok Donatela Lazar i Tea Brinc nisu uspjele doći do medalja u svojim kategorijama. Tea Brinc zato je bila znatno uspješnija prošlog vikenda u maloj Subotici gdje je osvojila brončanu medalju. Njezina kolegica Tara Ištvan na istom je turniru osvojila srebro. Karate klub Koprivnica počeo je s normalnim treninzima u dvorani COOR Podravsko sunce i to ponedjeljkom od 20.00 sati, a utorkom, četvrtkom i petkom od 19.00 sati. Tada roditelji mogu i upisati svoju djecu.