Koprivnički atletičari nastupili na državnom i na utrci u Trakošćanu

Atletičari AK Koprivnice prošli su su ovaj vikend nastupili na prvenstvu Hrvatske za juniore i juniorke u Čakovcu. Prvog dana, štafeta 4×100 m u sastavu Josipa Mikulec, Tena Šaško, Tea Šaško i Anja Slavinić osvojila je šesto mjesto, a drugog dana Tara Rušak je na 3000 m osvojila deveto mjesto uz istrčani osobni rekord 11:47,75.

Na utrci kupa sjeverozapadne Hrvatske u Trakošćanu prošle nedjelje nastupili su Antonio Gložinić i Natalija Slavinić. Antonio Gložinić je u utrci na 10 km osvojio šesto mjesto u sveukupnom poretku i prvo mjesto u kategoriji M19 sa vremenom 39:12, dok je Natalija Slavinić istrčala stazu od 5 km za 32:13 te u kategoriji Ž40 zauzela 16. mjesto.