Koprivnički atletičari uspješni u sedmom kolu sjeverne lige

Atletičari i atletičarke Atletskog kluba Koprivnica nastupili su u Varaždinu na sedmom kolu Hrvatske atletske lige Sjever. Bilo je to sedmo kolo tog natjecanja koje okuplja sve uzraste atletskih klubova hrvatskog sjeverozapada, a AK Koprivnica bogatiji je za brojne medalje.

Ostvareni su brojni uspjesi koji su motivacija svima za još marljivije treniranje i nove rezultate. Nakon sedam održanih kola, Atletski klub Koprivnica osvojio je četvrto mjesto s 5220 bodova.

Muški su natjecatelji bili iznimno uspješni te se ekipno plasirali na drugo mjesto s 2478 bodova, dok su žene završile na četvrtom mjestu s ukupno 2742 boda.

U pojedinim kategorijama najbolje su plasirani limači Koprivnice koji su osvojili drugo mjesto s 930 bodova, mlađi kadeti koji su također bili drugi s 963 boda, a druge su bile i starije kadetkinje koje su osvojile 874,5 bodova. Limačice su osvojile treće mjesto s 953 bodova, a treće su bile i mlađe juniorke koje su u sedam kola prikupile 402 boda. Muški i stariji kadeti završili su na petom mjestu, žene su s 91 bodom bile sedme, mlađe kadetkinje osme, a mlađi juniori HALS su okončali na 13. mjestu.