Kos: Bolje je da nam se ovakvo prizemljenje dogodilo u pripremnoj utakmici!

Molvarska Mladost u prijateljskoj je utakmici pretrpjela visok poraz 2:7 od Pitomače. Konkretniju igru u prvom dijelu Pitomačani su kapitalizirali u 12. i 20. minuti u kojima su Babić i Matančić zabili za vodstvo 0:2. Molvarci su uspjeli preko Šignjara u završnici prvog poluvremena i Šklebara na početku nastavka izjednačiti na 2:2. No, nakon toga Pitomača je dominirala terenom te s dva gola Matančića i po jednim Begovića, Plavšića i Paradinovića upisala pobjedu 2:7.

– Dobro će nam doći ovako „triježnjenje“ prije početka proljetnog dijela prvenstva jer su igrači bili u „oblacima“ nakon pobjeda koje smo dosad ostvarili. Bolje je da nam se ovako prizemljenje dogodilo u pripremnoj utakmici nego na početku drugog dijela sezone – kaže Mario Kos, trener molvarske Mladosti.

Pitomačani će u sklopu priprema za nastavak prvenstva Četvrte hrvatske lige Sjever još u utorak odigrati utakmicu protiv Varaždina, a učinkovitost u Molvama daje im optimizam za službene susrete koji ih očekuju. Proljetni dio sezone Pitomača će otvoriti u subotu na gostovanju kod Čazme.

Dino Bajsić i Dino Vršić nova pojačanja Molvaraca

Molvarska Mladost dobila je još dva pojačanja za proljetni dio prvenstva Prve županijske lige. Uprava je dogovorila povratak napadača Dine Bajsića koji je polusezonu odigrao u Borcu iz Imbriovca te dolazak mladog Dine Vršića koji je nosio dres virovskog Podravca.