Košarka: Virovke u dramatičnom raspletu i dva produžetka ispustile pobjedu

Košarkašice Podravca Giganta u dramatičnom su susretu 20. kola Prve hrvatske lige nakon dva produžetka pretrpjele poraz 86:87 od Broda na Savi. Virovke su zakazale u prvom poluvremenu, što su gošće znale kazniti te su nakon 20 minuta igre imale plus osam. U trećoj dionici Virovke su uhvatile rezultatski priključak, a u 33. minuti imale su plus tri. No, nakon toga uslijedio je novi njihov pad u igri pa su Brođanke 30 sekundi prije kraja regularnog dijela imale vodstvo 64:66. Petra Mihalić uspjela je poentirati za izjednačenje i produžetak u kojem se nastavila drama.

I nakon dodatnih pet minuta rezultat je bio izjednačen pa se morao igrati i drugi produžetak u kojem su Virovke ispustile pobjedu. U završnih 40 sekundi domaće košarkašice imale su dva napada za slavlje, no pokušaji Petre Mihalić i Viktorije Ćurić odsjeli su na obruču pa su Brođanke, za koje je Mihaela Lazić postigla nevjerojatnih 56 koševa, odnijele pobjedu.