KRENULO IM Slaven Belupo sredio Istru za mirnu završnicu jesenskog dijela prvenstva

Vodeći pogodak postigao je već u 3. minuti Pero Pejić na asistenciju Ante Vrljička

Autor: podravski.hr — 25.11.2017. / 17:09 Sport

Slavlje farmaceuta zbog druge pobjede u nizu

Nogometaši Slavena Belupa poslijepopdne su na Gradskom stadionu u Koprivnici ugostili Istru 1961 u susretu 17. kola HT Prve lige i ostvarili važnu pobjedu rezultatom 2:0. Ovo je drugo uzastopno slavlje farmaceuta nakon 11 utakmica bez pobjede, a novi bodovi osigurali su im priključak sredini ljestvice i mirnu jesensku završnicu.
Vodeći pogodak postigao je već u 3. minuti Pero Pejić na asistenciju Ante Vrljička, a nakon toga bolji suparnik bila je pulska momčad, koja je stvorila nekoliko dobrih prilika. Udarce Ofosua u 19. i Jelavića u 31. minuti obranio je Slavenov vratar Antun Marković, a Vojnović je u nadoknadi vremena u prvom poluvremenu s tri metra glavom promašio okvir gola.
U nastavku je strijelca Pejića zamijenio Bruno Bogojević, koji je u 64. minuti nakon Bouadlinog dodavanja iz blizine uzdrmao vratnicu. Još par dobrih prilika propustili su domaći nogometaši u drugom poluvremenu, kad su se orijentirali na obranu i kontranapade. No, u prvoj minuti sudačke nadoknade uspjela je jedna kontra, Arap je uposlio Ivanovskog koji je pogodio za konačnih 2:0. (gčm)

Podijeli:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn