Križanović zabio Dinamu i bacio Ferdinandovčane u trans

Nogometaši Ferdinandovca ispisali su klupsku povijest utakmicom šenaestine finala Kupa Hrvatske u kojoj su ugostili Dinamo i časno izgubili 1:7 pred više od tisuću ljubitelja nogometa. U početku susreta Ferdinandovčani su čak bili i blizu vodstva, no Đipalo nije uspio nadmudriti Zagorca.

Dinamo je svoje prve dvije velike prilike u 14. i 26. minuti pretvorio u pogotke, a strijelci su bili Gojak i Ivanušec. Prava erupcija oduševljenja uslijedila je u 36. minuti u kojoj je Križanović zatresao mrežu Zagorca i smanjio na 1:2.

U drugom poluvremenu do izražaja je došla kvaliteta Dinama koji je s tri gola Menala i dva Andrića na kraju slavio 1:7.