Križevčani poraženi na teškom gostovanju u Bjelovaru

Pobjednički niz križevačkog Radnika zaustavljen je u subotu na gostovanju u Bjelovaru. Bjelovarčani su do subote vodeću ekipu 3. HNL Sjever pobijedili s 3:1 pa je vrh ljestvice preuzeo Polet iz Svetog Martina na Muri, dok su Križevci pali na drugo mjesto. Utakmica u subotu svakako je opravdala status derbija kola, a svi golovi postignuti su u drugom dijelu utakmice. Najprije su domaćini u 53. minuti utakmice poveli golom Vedrana Kočiša, da bi samo tri minute kasnije udvostručili vodstvo golom Nusmira Fajića. Na 2:1 smanjio je Marko Nikolić iz kaznenog udarca u 68. minuti, a onda u 75. minuti Križevčani propuštaju izjednačiti s bijele točke. Kazna je stigla pet minuta prije kraja utakmice kada je za 3:1 pogodio Fajić iz još jednog kaznenog udarca.