Križevčani slavili u derbiju protiv Ivančice

Košarkaši križevačkog Radnika u derbiju su 17. kola Druge hrvatske lige Sjever pobijedili Ivančicu 63:60 te ostali u igri za titulu prvaka. Tijekom cijelog susreta nijedna momčad nije ostvarila osjetniju prednost, a Križevčani su u završnu četvrtinu ušli s minimalnim vodstvom 45:44. I u završnih deset minuta igralo se koš za koš, a u dramatičnoj završnici Križevčani su zadržali potrebnu mirnoću i upisali pobjedu kojom su ostali u borbi za prvo mjesto. Podravac je na gostovanju kod Bjelovara neočekivano kiksao i nakon produžetka pretrpio poraz 101:98. Grafičar je, pak, u zaostaloj utakmici 13. kola pobijedio Petar Zrinski 74:62.