Križevčani slavili u županijskom derbiju u Đurđevcu

Đurđevački Graničar u županijskom je derbiju 13. kola Treće hrvatske lige Sjever pretrpio poraz 2:3 od Radnika Križevci. Do početne prednosti Križevčani su stigli u 16. minuti. Ubačaj Bastašića prošao je na drugu vratnicu gdje je nečuvan ostao Babić kojem nije bilo teško zabiti za 0:1. U 27. minuti Srbljinović je idealno uposlio Babića koji se ponovno upisao u listu strijelaca za 0:2. Picoki su u samoj završnici prvog poluvremena i na početku nastavka promašili tri stopostotne prilike, a kazna je stigla u 57. minuti u kojoj je Ovčar zabio za 0:3. Tračak nade za Đurđevčane pojavio se u 60. i 67. minuti kad je Palaić sa svoja dva gola smanjio na 2:3. Križevčani su na kraju ipak uspjeli zadržati vodstvo i odnijeti puni plijen iz Đurđevca.