Križevčani tek u završnici slomili dobar otpor Tehnike Koprivnice

Dobru i zanimljivu utakmicu s obzirom na ranu fazu zimskih priprema odigrali su na koprivničkoj umjetnoj travi četvrtoligaš Tehnika Koprivnica i trećeligaš Radnik Križevci. I inače ova dva kluba njeguju dobre, prijateljske odnose, a subotnji ogled pružio je brojne korisne spoznaje trenerima Čikoviću i Buđi.

U prvom poluvremenu Tehnika Koprivnica nastupila je u jačoj postavi te je zadala dosta problema na papiru kvalitetnijim gostima iz Križevaca. Imao je Radnik inicijativu, ali mu je nedostajalo konkretnosti u završnici. U nastavku je kod domaćih ušla nova postava sastavljena uglavnom od igrača iz drugog plana, a izostali su Lovković i najveće pojačanje Radotović.

I u drugom poluvremenu igrači su dali sve od sebe, a Radnik je ipak stigao do pobjedničkog pogotka. Igrala se 84. minuta kad je Marko Stubičan glavom smjestio loptu u Kirinovu mrežu za konačnih 0:1. Tehnika Koprivnica u subotu, sutra, ugostit će Podravac iz Virja.