KTC remizirao u Osijeku: Vodili, na kraju uzeli samo bod

Rukometaši križevačkog KTC-a su nakon dvije uvodne pobjede u 1. hrvatskoj rukometnoj ligi Sjever, u trećem kolu na gostovanju u Osijeku remizirali protiv istoimenog domaćina rezultatom 32:32. Utakmica je od starta bila izjednačena, a u 14. minuti na plus tri pobjegli su domaćini iz Osijeka. Križevčani polako stižu i u 21. minuti vode plus jedan, a poluvrijeme završava minimalnom prednošću domaćina. Drugo poluvrijeme izjednačeno, a KTC minutu i pol prije kraja odlazi na plus dva koje ne uspijevaju obraniti i na kraju Osijek osigurava bod golom iz sedmerca. Toni Ezgeta s devet golova i Nikola Mirosavljević s osam predvodili su strijelce KTC-a, a šest je dodao i Robert Marković. U sljedećem kolu u Križevce dolazi RK Maksimir Pastela.