Kunovčani prvi među seniorima, najbolji veterani su Herešinčani!

Nogometaši kunovečkog Bratstva osvojili su prvo mjesto na neslužbenom malonogometnom prvenstvu klubova Četvrte hrvatske lige i županijskih ligaša.

U finalu su pobijedili Tomislav iz Drnja 6:1 čiji su nogometaši tako osvojili drugo mjesto, treći su bili nogometaši Lipe iz Hlebina koji su u ‘malom finalu’ svladali Sokol iz Sokolovca 8:3. U veteranskom dijelu turnira prvo mjesto pripalo je Omladincu koji je s 4:1 slavio protiv Osvita iz Đelekovca.

Treće mjesto pripalo je veteranima Tomislava iz Drnja koji su u utakmici za treće mjesto bili bolji od Koprivnice visokim rezultatom 10:3. Najboljim strijelcem turnira proglašen je nogometaš Bratstva Ivan Blažević, najboljim vratarom novopečeni golman Drnjanaca Ivan Kolar, a najbolji igrač turnira bio je Ilija Krčelić iz Bratstva. Najbolji strijelac veterana bio je Dražen Dlaka, najbolji golman Mario Vrdoljak, a najbolji igrač Vladimir Dragosavljević. Pehare, novčane nagrade i statue za najbolje pojedince igračima su predali načelnik Općine Koprivnički Ivanec Zoran Vrabelj i tajnik Bratstva Krešimir Petran.