Kup na Čabrajima: Slavija najbolja, Graničar iz Ždale četvrti

Na jezeru Čabraji održan je Međužupanijski kup u ribolovu na šarana. Tako su se na vodi nedaleko od Križevaca okupili ponajbolji ribolovci u šaranskom ribolovu iz tri županije. Radi se o klubovima iz Koprivničko-križevačke županije, Bjelovarsko- bilogorske i Požeško-slavonske županije.

Kvalifikacija za ovo regionalno natjecanje su županijsko prvenstvo u ribolovu šarana, iz kojeg četiri najbolje ekipe putuju na ovo prestižno ribolovno natjecanje. Ovo godine najbolja je bila ekipa Slavija Severin s ulovljenih 71,655 kilograma. Drugo mjesto osvojili su ribiči iz ŠRK-a Slavonac Lipik s ulovljenih 53,455 kilograma. Treće mjesto pripalo je ŠRU-u Ulovi-pusti s 36,215 ulovljenih kilograma. Medalja je zamalo izbjegla našoj najbolje pasiranoj ekipi, a to je Graničar Ždala čiji su ribiči ulovili 28,66 kilograma ribe. Ekipa Hlebine Hlebine osvojila je šesto mjesto, dok je Drava Hlebine bila osma, a ŠRK Križevci osvojio je 11. mjesto.