Legrad: Ž. Mešnjak promašio penal i zaradio isključenje

Nogometaši Dinama iz Predavca, još od nekada stari sportski rivali legradskog Graničara, gostovali su na Fizešu i slavili minimalnim rezultatom 0:1. Gol odluke postigao je Tomislav Varat u 77. minuti utakmice. Utakmica je bila čvrsta i zanimljiva, prepuna događanja.

Kako su gosti odnijeli tri boda, tako su to mogli i domaći. U 40. minuti nogometaši Graničara, točnije njihov najiskusniji igrač Želimir Mešnjak, nije iskoristio penal. Isti je igrač nakon 10 minuta igre u drugom dijelu zaradio izravni crveni karton nakon što je prekršajem u izglednoj prilici za postizanje zgoditka spriječio protivničkog igrača. Legrađani su imali nekoliko izuzetnih prilika, no nisu imali sreće. Dosta su prigovarali sudačkoj trojki na čelu s Marijom Nađem zato što su tvrdili da je Varat kod postizanja zgoditka bio u nedopuštenoj poziciji.

No, pogodak je priznat za veliko slavlje gostiju. Možda bi najpravedniji ishod susreta bio neriješen rezultat, no nekad te na utakmici pomazi i sreća kako je pomazila u subotu Predavčane. Utakmica je bila vrlo žustra, a osim isključenog Mešnjaka, Nađ je Legrađanima pokazao četiri žuta kartona i to Bruni Mešnjaku, Međurečanu, Ledinskom i Paveliju. Za Graničar su igrali Ružić, Trupina, Štajminger, Ž. Mešnjak, B. Mešnjak (od 79. Orehovec), Međurečan, Polančec (od 66. Bečeić), Paveli, Baričić, Ledinski i Mikšić.