LIGA NS LUDBREG Triler u Komarnici pripao domaćinu Ajaxu, suca spašavali redari

Belodin A Alergija 941x177
Sudački kriterij nije dobro sjeo predstavniku Sloge koji je, kako piše u izvještaju delegata, krenuo prema sucu Kobzineku

Na trenutke i previše uzbudljiva utakmica lige NS Ludbreg odigrana je u Komarnici između domaćina Ajaxa i gostiju, Sloge iz Slokovca. Na kraju je bilo 4:3, ali svašta se dogodilo unutar 90 minuta, ali i poslije službenog dijela. Štabi je doveo domaće u vodstvo već u 7. minuti, a devet minuta kasnije Šprem je poravnao rezultat. Gosti su poveli preko Raka u 38. minuti, a na samom završetku prvog dijela Šilc je poravnao rezultat.

Štabi je opet u 52. minuti doveo domaćine u vodstvo, no Sloga se nije predavala te je Havaić izjednačio na 3:3. Konačan rezultat utakmice postavio je Kristijan Cmrečnjak u 77. minuti, 4:3. Treba spomenuti da je Tomislav Gložinić isključen u 60. minuti zbog drugog žutog kartona te je Sloga zadnjih pola sata igrala s igračem manje. Sudački kriterij nije dobro sjeo predstavniku Sloge koji je, kako piše u izvještaju delegata, krenuo prema sucu Kobzineku s namjerom da se s njim fizički obračuna. U tome su ga,  srećom, spriječili zaštitari na utakmici.

Rezultati 15. kola Lunjkovec- Struga – Rovokop 2:2, Podgora – Bukovčan 0:6; Mladost (SP) – Polet 6:1, Karlovec – Poljanec 0:0, Gora – Razvitak 0:1, Ajax – Sloga 4:3, Poljoprivrednik – Bukovčan 27 2:2.

Raspored 16. kola: Struga – Rovokop – Poljoprivrednik, Bukovčan 27 – Ajax, Sloga – Gora, Razvitak – Karlovec, Poljanec – Mladost (SP), Polet – Podgora, Bukovčan – Lunjkovec.

1. Bukovčan 15 11 1 3 48:19 34
2. Razvitak 15 10 2 3 34:17 32
3. Poljanec 15 9 3 3 27:12 30
4. Poljoprivrednik 15 9 2 4 48:19 29
5. Lunjkovec 15 7 6 2 42:25 27
6. Sloga 15 8 2 5 50:33 26
7. Ajax 15 7 3 5 24:23 24