Linice uvjerljive protiv Darde: Ovaj vikend idu kod Baranje

Rukometašice Podravke 2 Lino u subotu su ostvarile uvjerljivu pobjedu u prvenstvenom susretu s Dardom. Utakmica je odigrana bez gledatelja u koprivničkoj gimnazijskoj dvorani, a završena je pobjedom druge ekipe koprivničkoga kluba od 40:28, poluvrijeme 24:15.

Utakmica se lomila do sredine prvog poluvremena, kad su Linice serijom od 4:0 otišle na 15:10 i do odmora povećale prednost na devet golova. U redovima Podravke 2 Lino najefikasnija je bila Ema Stručić s 12 pogodaka, Lana Strugar postigla je osam, a Lara Perić šest golova. Ovom pobjedom mlade koprivničke rukometašice ostale su pri vrhu ljestvice drugoligaškog sjevera, a sljedećeg vikenda čeka ih gostovanje kod Baranje.