Ludbrežani nisu mogli: Trnovec u drugom dijelu slomio domaće

Rukometaši Ludbrega u 14. su kolu Druge lige Sjever ugostili momčad Trnovca. Ludbrežani ipak nisu uspjeli dohvatiti bodove u ovoj utakmici te su gosti bili uvjerljiviji. Na poluvremenu su vodili, ali u drugom dijelu gosti su bili spremniji i zasluženo došli do pobjede. Tako je od rezultata 13:12 na poluvremenu utakmica završila 23:32 za Trnovec. Već po običaju prvi strijelac Ludbrega je bio Sinković sa šest pogodaka. Pet je dodao Friščić, a tri Gotić. Dva pogotka postigli su Grgec i Šolaja, dok su jedan dodali Pišpek, Piskač, Vugrinec, Mažar i Horvat.