Ludbrežani u produžecima stigli do pobjede

Košarkaši Grafičara u 18. su kolu Druge hrvatske lige Sjever na gostovanju u Ivancu nakon dva produžetka pobijedili Ivančicu 99:102. Ludbrežani su dominirali u prvom poluvremenu i odličnim rolama Prpovića i Tureka na predah otišli s uvjerljivih plus 16. No, od 22. minute uslijedio je pad u igri Grafičara i Ivančica je na ulasku u završnu četvrtinu spustila zaostatak na samo tri koša. U neizvjesnoj završnici Ivančica je uspjela doći do izjednačenja i izboriti produžetak. I nakon prvih pet dodatnih minuta rezultat je bio izjednačen, a Grafičar je uspio u drugom produžetku slomiti otpor Ivančana i upisati pobjedu kojom je uoči derbija protiv virovskog Podravca ostao u igri za titulu prvaka.