Lunjkovec nije uspio zaprijetiti raspoloženom domaćinu

Radnički i Lunjkovec odigrali su jučer miniderbi Druge županijske nogometne lige središta Varaždin u kojem je domaći Radnički na kraju upisao sigurnu 3:0 pobjedu. Prije utakmice Radnički je imao dva boda više od Lunjkovca, a sada su im ‘pobjegli’ na pet i smjestili se na drugo mjesto lige, odmah iza vodeće Mladosti iz Šemovca, dok je Lunjkovec trenutno osmi.

Domaćini su rezultatsku prednost u jučerašnjoj utakmici ostvarili već u 15. minuti susreta kada je pogodak postigao Goran Jagić. Do kraja poluvremena gol za domaćine postigao je i Goran Kare u 37. minuti te se rezultatom 2:0 otišlo na predah. U drugom dijelu gosti nisu uspjeli smanjiti rezultat, ali su zato u 72. minuti domaćini i treći put našli put do mreže Lunjkovca, a ovaj put strijelac je bio Dragan Rajh.

U idućem kolu Lunjkovec će ugostiti Razvitak iz Čičkovine koji se trenutno nalazi jedno mjesto iza Lunjkovca s istim brojem bodova pa nas sigurno očekuje napeta i zanimljiva utakmica, dok će Radnički u goste posljednjeplasiranom Novakovcu.