Lunjkovec proslavio naslov porazom – dobili pet komada

Lunjkovec je u subotu i službeno postao prvak 3. županijske nogometne lige središta Ludbreg nakon što je odigrao i zadnje prvenstveno kolo, a slavlje je malo pokvario rezultat. Naime, u posljednjem kolu bolja je na domaćem terenu bila Gora iz Globočeca i to s visokih 5:3.

Domaćini su puno motiviranije ušli u susret i vodili 3:0 već u 32. minuti. Prvi je mrežu prvaka načeo u 11. minuti Dorijan Juratović, da bi samo četiri minute kasnije na 2:0 povisio Marko Bačani. Za dodatno povećanje vodstva zaslužan je u 32. minuti susreta bio Denis Horvat.

Prije poluvremena Lunjkovec smanjuje vodstvo pogotkom Vedrana Zdelara u 41. minuti i kada je izgledalo da će se tim rezultatom na predah, u 45. minuti na visokih 4:1 povećava Denis Horvat. Isti igrač strijelac je već u drugoj minuti drugog poluvremena, a do kraja susreta Lunjkovec je uspio smanjiti poraz na 5:3. Najprije je u 82. minuti gol postigao Danijel Kos, a onda je minutu prije kraja konačan rezultat postavio Mišel Krivičić.