Mali streličari Svetog Ivana Žabna postigli zavidne rezultate

Mali streličari iz Svetog Ivana Žabna na 26. po redu Božićnom turniru WA 2 x 18 postigli su zavidne rezultate i kući donijeli nove medalje. Antonio Kobal je golim lukom u kategoriji dječaka do 12 godina osvojio zlatnu medalju. Matias Šolaja u kategoriji do 12 godina olimpijskim lukom završio je na drugom mjestu, odnosno osvojio je srebrnu medalju. Maja Zvonar je u kategoriji djevojčica do 12 godina olimpijskim lukom osvojila zlatnu medalju. Kristijan Rožman je golim lukom u kategoriji dječaka do 14 godina osvojio zlatnu medalju. Ivona Kump je olimpijskim lukom u kategoriji djevojčica do 14 godina osvojila brončanu medalju. Josip Topolovec složenim lukom u kategoriji kadeta završio je prvi, odnosno s osvojenom zlatnom medaljom. Mihael Borošak je olimpijskim lukom u kategoriji kadeta također osvojio zlatnu medalju. Turnir je održan u dvorani TTS Sport centra u Varaždinu. To je ujedno zadnje ovogodišnje natjecanje za streličare iz Svetog Ivana Žabna, nakon čega slijedi kratki zasluženi odmor – do iduće godine, poručuju iz kluba.