Podravski favicon - Podravina i Prigorje - Koprivnica - Križevci - Đurđevac - Ludbreg - Aktualne vijesti - Zanimljivosti - Fotogalerije

Mario Lacković drugi na turniru u Sloveniji

Stolnotenisač, ujedno i predsjednik Nadzornog odbora Stolnoteniskog kluba Križevci Mario Lacković nastupio je na Međunarodnom stolnoteniskom turniru u slovenskom Velenju gdje je završio na odličnom drugom mjestu u kategoriji do 40 godina.

Tako se u Križevce vratio s peharom međunarodnog turnira. Iz kluba ujedno najavljuju turnir u Križevcima zakazan za 20. ožujka, na koji su se već najavili igrači iz Srbije, a koji su u Velenju također nastupili s Mariom.

Tako je ujedno najavljeno 11. po redu Otvoreno prvenstvo grada Križevaca koje će se održati spomenutog datuma u sportskoj dvorani Osnovne škole Ljudevita Modeca. No, iz kluba također podsjećaju kako će za održavanje turnira prvo trebati suglasnost Stožera te pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Foto: STK Križevci

Facebook
Twitter
Email

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI