Međimurje prejako za Podravinu u prijateljskom ogledu

Ludbreška Podravina ugostila je danas novog trećeligaša Nk Međimurje u okviru priprema za novu sezonu. Utakmica se igrala na Gradskom stadionu u Ludbregu, a donedavni drugoligaš Međimurje pokazao se kao jači protivnik i slavio s 1:3. Prvo poluvrijeme krenulo je dobro za domaćina koji je dobro ušao u utakmicu i poveo golom Horvatinovića s bijele točke. Ipak, gosti pojačavaju tempo i do kraja prvog dijela izjednačavaju na 1:1.

U drugom poluvremenu Međimurje ostaje s igračem manje u 65. minuti ostali s igračem zbog prigovora, no uspijevaju povesti, a na kraju su lijepim pogotkom s 20 metara postavili konačnih 1:3.