Memorijalni turnir: Sisak osvojio turnir u Ludbregu

U Ludbregu je održan 32. po redu memorijalni turnir ‘Damir Hrastić Dada’ u spomen na rerano preminulog rukometaša i sportaša. Na turniru su sudjelovale četiri ekipe i to domaćini RK Ludbreg, druga ekipa premijerligaša GRK Varaždin 2, RK Prelog i RK Sisak.

U polufinalnim susretima našli su se Sisak i GRK Varaždin 2, a bolji su bili igrači Siska, dok je u drugom polufinalu bolji od Ludbrega bio Prelog. U utakmici za treće mjesto Varaždinci su nadigrali domaćina i zauzeli treće mjesto, a u finalu je bolji od Preloga bio Sisak i time osvojio prvo mjesto. Proglašen je i najbolji strijelac Dino Divjak iz GRK-a Varaždin 2 koji je u dvije utakmice postigao 19 golova.