Mladost “bacila petardu” Viktoriji

U okršaju između Mladosti iz Sigeca i Viktorije domaćini su imali imperativ pobjede. Iako se na tablici nalaze dosta udaljeno, bodovna razlika nije bila toliko velika, samo četiri boda, a Viktorija je pretposljednja momčad lige. Upravo zbog toga Mladost na svom Dušincu nije mogla niti smjela razmišljati o bilo čemu nego o pobjedi. Sigečanima je već laknulo u 23. minuti kada je Obšivač pogodio za 1:0. Na samom kraju prvog dijela dodatnu mirnoću u redovima domaćih donio je Živko postavivši rezultat od 2:0. U drugom su se dijelu gosti, vidjevši da više nemaju što izgubiti, potpuno otvorili. No, nije  bilo dovoljno snage niti kvalitete da učine što po pitanju pobjednika ovog dvoboja. Već u 53. minuti  rutiner Božo Pakasin postavio je rezultat od 3:0. Sol na ranu u 67. minuti dodao je Golubić za 4:0. Potpuni potop gostiju bio je u 73. minuti kad je Benko postavio konačnih 5:0.