Močile šokirale neučinkovite Novigrace

Novigradska Drava u sedmom je kolu Prve županijske lige pretrpjela neočekivan poraz 2:4 od Močila. Od samog početka Novigraci su redali promašaje izglednih prilika, dok su Močile pokazale odličnu učinkovitost. Goste je u 11. minuti iz prve njihove prave prilike u vodstvo doveo Kranjčević. Novigraci su u 22. minuti izjednačili preko Jurkića, ali nakon toga nastavili su s promašajima. Močile su to ponovno kaznile u 54. i 63. minuti i golovima Senjana i Kranjčevića povele 1:3. Tračak nade za Novigrace pojavio se u 72. minuti u kojoj je Benko smanjio na 2:3. No, u 89. minuti Ceković se upisao u listu strijelaca i postavio konačnih 2:4.

DRAVA (NP)      2 (1)

MOČILE    4 (1)

DRAVA: Gajski, Kolak, Pavleković, Mihoković, Jurkić, Zdelar (od 58. Čerkezović), Borić, Fuček Vučković, Piragić, Kečkeš, Benko. TRENER: Knapić.

MOČILE: Kodrić, Arko (od 46. Senjan), Plahinek, Vrbančić, Mihelčić (od 78. Draganić), Hrenić, Čiković, Kranjčević (od 71. Ceković), Sertić, Šteingel, Radić. TRENER: Perić.

NOVIGRAD PODRAVSKI – Igralište Stjepan Mikor. SUDAC: Danijel Polančec (Koprivnica). POMOĆNICI: Iveljić i Dević. STRIJELCI: 0:1 Kranjčević (11), 1:1 Jurkić (22), 1:2 Senjan (54), 1:3 Kranjčević (63), 2:3 Benko (72), 2:4 Ceković (89). ŽUTI KARTONI: Vrbančić (14), Haramina (63).