Molvarci gurnuli Ždalčane u Drugu ŽNL

Molvarska Mladost sezonu Prve županijske lige zaključila je uvjerljivom pobjedom 7:2 u lokalnom derbiju protiv Prekodravca kojom je Ždalčane izbacila u Drugu županijsku ligu. Već u petoj minuti Vjekoslav Kolar zabio je za 1:0 i najavio Ždalčanima da na Krbuljinu neće doći do spasonosnih bodova. U 39. minuti Mihoković je odmjerenim udarcem s 18 metara povisio na 2:0. Tračak nade za Ždalčane pojavio se odmah nakon što se krenulo s centra jer je Luka Pavešić bio neumoljiv za 2:1. No, od 47. do 55. minute Molvarci su uništili goste i preko Belobrka, Crnčića i Radmilovića stigli do uvjerljivog vodstva 5:1. U 58. minuti Huđek je smanjio na 5:2, no u idućem napadu Molvaraca Bajsić je nadmudrio Vargu za 6:2. Konačnih 7:2 u 89. minuti postavio je Kiš s bijele točke.

MLADOST (M)   7 (2)

PREKODRAVAC  2 (1)

MLADOST: Balala, Vindić, Vidojević (od 50. Košić), Belobrk (od 57. Kiš), V. Kolar (od 58. T. Kolar), Marić, Mihoković (od 42. Crnčić), Radmilović, Šostarec (od 62. Kokša), Šiprak, Bajsić. TRENER: Kos.

PREKODRAVAC: Varga, J. J. Pavešić, Aušperger, Kovačić, Volarić (od 52. Huđek), L. Pavešić, Zlatar, Vitelić, Kopričanec, Grčić (od 73. Šimeg), Posavec. TRENER: Ruk. MOLVE – Igralište Krbuljin. SUDAC: Perica Posavec (Mali Otok). POMOĆNICI: Plantak i Mađerić. STRIJELCI: 1:0 V. Kolar (5), 2:0 Mihoković (39), 2:1 L. Pavešić (40), 3:1 Belobrk (47), 4:1 Crnčić (53), 5:1 Radmilović (55), 5:2 Huđek (58), 6:2 Bajsić (60), 7:2 Kiš (89 – 11m).