Na krilima Lee Pavlović Đurđevčanke došle do nove pobjede

Rukometašice Đurđevca u 20. su kolu Druge hrvatske lige Sjever pobijedile Garešnicu 28:26. Đurđevčanke su loše ušle u utakmicu, što je Garešnica iskoristila i u samom uvodu stvorila prednost od tri gola. Na krilima Valentine Šanteković Đurđevčanke su u desetoj minuti uhvatile rezultatski priključak, a do isteka prvog poluvremena preuzele su i vodstvo te su na predah otišle s plus dva, 15:13. U drugom dijelu uslijedio je novi val tehničkih pogrešaka Đurđevčanki pa su gošće u 48. minuti imale vodstvo 21:23. Ipak, u završnih deset minuta Đurđevčanke su zaigrale agresivnije u obrani, dok je u napadu odgovornost preuzela Lea Pavlović koja je u završne dvije minute s dva pogotka donijela očekivanu pobjedu ekipi Vladimira Suvajca.