Ni promjena trenera nije trgnula Ivančane, a sad idu u goste Borcu

Niz loših rezultata primorao je vodstvo Sloge iz Koprivničkog Ivanca sredinom prošlog tjedna da povuku drastičan potez i promijene trenera.

Predsjednik Branko Slatina to je obrazložio floskulom kako ne se ne može promijeniti cijela momčad, već da bi za trgnuti momčad bilo dobro smijeniti Dejana Ruka te je doveden Ivica Petričević koji će poslagivati momčad na utakmicama, jer podsjetimo, glavni ‘plaćenici’ uvezeni sa zagrebačkog područja uopće ne treniraju. Sloga danas gostuje kod Borca u Imbriovcu koji je na drugom mjestu i poraz bi ih maknuo s prve pozicije.

U takvom okruženju nastavljeni su problemi u momčadi koji su kulminirali još jednim porazom, ovog puta od đelekovečkog Osvita čiji su nogometaši ‘namazali’ Slogu 1:3. Do poluvremena je bilo 0:2 (Krištofić i Lopatnik), zatim su Ivančani pred kraj utakmice, u 84. minuti, smanjili na 1:2 golom Kešinovića, no zadnju su riječ imali Đelekovčani, odnosno Mario Krištofić koji je na isteku 90. minute postigao svoj drugi gol za konačnih 1:3.