Nina Ferić odvela Pitomačanke do pobjede

Rukometašice Pitomače u devetom su kolu Druge hrvatske lige Sjever na gostovanju kod Đakova upisale pobjedu 31:36. Na krilima Nine Ferić Pitomačanke su se u 15. minuti odlijepile na plus četiri te od tog trenutka s lakoćom kontrolirale rezultat. I u drugom poluvremenu u napadu Pitomačanki najraspoloženija je bila Nina Ferić koja se pobrinula da ekipa Sanje Šandrovčan potvrdi pobjedu.

Za Pitomaču su nastupile i golove postigle Leticia Krstanović, Nina Ferić 15, Sofija Martinčević, Andrea Matić 5, Nika Pintarić, Marija Roberta Magić 5, Lea Crlenjak, Lana Brkić 3, Dora Šandrovčan 4 i Lana Relić.