Nogomet: Koprivnica vodila, Papuk preokrenuo i na kraju slavio

Nogometaši Koprivnice poraženi su na gostovanju u Orahovici rezultatom 2:1. Nakon ujednačenog prvog poluvremena, sve je krenulo odlično za Zelene u drugom dijelu. U vodstvo je momčad trenera Čikovića doveo Bojan Tucaković u 53. minuti utakmice. No, pokazalo se da teško stvorena prednost nije bila dovoljna protiv raspoloženijih nogometaša Papuka koji su u 78. minuti izjednačili golom Zdelara i na kraju pobijedili 2:1 zahvaljujući golu Stipe Ćavića u 82. minuti utakmice. Živci su popustili na kraju, tako da je Koprivnica od 84. minute igrala bez isključenog Martinčića.