Nogometaši Koprivnice junački pali u Svetom Martinu

Nogometaši Koprivnice očekivano su poraženi kod jesenskog prvaka Poleta rezultatom 2:0. Nogometaši trenera Tome Čikovića oslabljeni igranjem nekoliko važnih igrača, među kojima su najzvučnija imena svakako kartoniranih Nine Brckovića i Zorana Martinčića, junački su pali, no unatoč porazu pokazali su da se može protiv višestruko jačeg protivnika. Poveli su domaći već u trećoj minuti golom Dolovskog.

Slutila se možda tada predviđana katastrofa, no ona je izostala. Mreže su do kraja poluvremena mirovale. Tek u 69. minuti Nino Patafta pogodio je za prednost od 2:0 nad Koprivnicom, što je na kraju i bio konačni rezultat. Za Koprivnicu su igrali: Vrhovec, Azenić, Ernečić, Sabol, Jakupanec (od 61. Peršinović), Harambaša (od 52. Lončar), Salajec, Matoničkin, Erdelji, Harači i Korenik (od 75. Bošnjak). Jakupanec, Erdelji, Peršinović i Bošnjak juniori su koje je seniorima na traženje ustupio trener Marijo Dodik.