Novi, peti poraz Sloge zaredom, Ivančani za vikend u Peterancu

Utakmica između domaćina Lipe iz Hlebina i Sloge iz Koprivničkog Ivanca bila je važna za obje momčadi. Lipa na domaćem terenu svakako traži tri boda protiv svake momčadi, a budući da je sredina tablice vrlo izjednačena, svaki poraz može rezultirati gubitkom nekoliko mjesta.

S druge strane Sloga je u Hlebine došla izbjeći peti poraz zaredom i možda spasiti kakve-takve šanse da se bori za vrh poretka, no domaćini su i u ovoj utakmici pokazali više htijenja i zasluženo dobili. Ivančane je načeo Bukvić u 30. minuti i 1:0 bio je i krajnji rezultat na poluvremenu. Do 69. minute mreže su u drugom dijelu mirovale, a tada je Gregl pogodio za 2:0. Da bi pobjeda bili uvjerljivija pobrinuo se Štrkalj u 77. minuti kad je postavio konačan rezultat od 3:0 i zasluženu pobjedu domaćina. Ivančani za vikend idu u goste Panoniji, a Lipa u Novigrad Dravi.