Odigran memorijalni turnir Manuel Bendelja-Manči

Ove subote je odigrano drugo izdanje memorijalnog nogometnog turnira četiriju ulica ‘Manuel Bendelja-Manči’. Nastavak je to tradicije odigravanja popularnog turnira ulica koji je dosad odigran 24 puta. Na turniru su sudjelovale ekipe Radićeve, Nazorove, Miškinine i Dravske ulice. Pobjednici turnira su dečki iz Dravske ulice. U nedjelju su pak odigrane dvije utakmice. Najprije su u prijateljskoj utakmici igrali županijski prvoligaši Drava-Ajax protiv Dubravčana iz Donje Dubrave. Dubravčan je slavio 3:0, a zgoditke su postigli Ivan Hajdinjak, Dejan Švenda i Leo Vuković. U kasnijem večernjem terminu odigrana je revijalna utakmica između Tehničara iz Cvetkovca i selekcije čak triju županija, Koprivničko-križevačke, Varaždinske i Međimurske. Zbog izuzetnog vrućeg i sparnog vremena poluvremena su trajala po 35 minuta. Mlađi igrači Tehničara bili su dominantniji tijekom cijelog susreta, zapucali stativu i još nekoliko izglednih prigoda. Konačni rezultat 2:1 za Selekciju triju županija.