Odlični streličari: Čak pet medalja stiglo u Sveti Ivan Žabno

Prošlog vikenda održan je dvoranski turnir WA STAR 2 x 18 m u sportskoj dvorani u Ljubeščici, a streličari Streličarskog kluba Osnovne škole „Grigor Vitez“ Sveti Ivan Žabno bili su među najuspješnijima  na natjecanju te su osvojili nove medalje. Tako je u Sveti Ivan Žabno stiglo čak pet medalja, dvije zlatne, jedna srebrna i dvije brončane.

Matias Šolaja je olimpijskim lukom za dječake do 12 godina osvojio brončanu medalju, a Kristijan Rožman golim lukom za dječake do 14 godina zlatnu medalju. Ivona Kump je olimpijskim lukom za djevojčice do 14 godina osvojila brončanu medalju, Josip Topolovec složenim lukom za dječake do 14 godina zlatnu medalju i Mihael Borošak u kategoriji kadeta (od 14 do 16 godina) srebrnu medalju.