Općinski derbi pripao Glogovčanima: Svržnjak u zadnjoj minuti šokirao

Sadržajan općinski derbi odigran je u Glogovcu između domaćeg Rudara i Mladosti iz susjednih Koprivničkih Bregi. Nogometaši Rudara gubili su i na kraju slavili protiv Bregovaca 3:2 golom Marka Svržnjaka u posljednjim trenucima utakmice. Poveli su nogometaši Mladosti golom Mijatovića u prvoj minuti utakmice.

Nakon početnog šoka, domaći su se vratili nakon šest minuta golom Hajdukovića. U egalu se igralo većim dijelom utakmice, a onda se zahuktalo posljednjih 20 minuta. Gosti su poveli u 70. minuti golom Hadelana, no domaći su izjednačili iz penala koji je u 80. minuti uspješno realizirao Virovec. Pobjedu Glogovčanima u 90. minuti donio je Svržnjak. Penal koji je odsvirao u 80. minuti sudac Polančec razjario je Bregovce, a kako je navedeno u zapisniku utakmice, najaktivniji ‘prigovaratelj’ bio je Bregovac Toni Mijatović koji ga je nakon utakmice pljunuo, zbog čega će biti disciplinski prijavljen.