Osobni rekord Olivera Orešića, atletičarke Koprivnice solidne

Atletičarke i atletičari Atletskog kluba Koprivnica nastupili su prošlog vikenda u Čakovcu na pojedinačnom prvenstvu Hrvatske za mlađe juniorke i mlađe juniore i državnom prvenstvu na 10.000 metara.

Senior Oliver Orešić nastupio je u utrci na 10.000 metara i osvojio deseto mjesto svojim novim osobnim rekordom 33:57,40. Za mlađe juniorke nastupile su Tena i Tea Šaško, Anja Slavinić, Josipa Mikulec i Jana Salajec. Prvog dana natjecanja nastupile su u utrci na 100 metara u kojoj su neke od njih postigle svoje osobne rekorde.

Štafeta 4×100 metara u sastavu Josipa Mikulec, Tena Šaško, Tea  Šaško i Anja Slavinić završila je utrku na dvanaestom mjestu. Drugi dan natjecanja Tea Šaško osvojila je osmo mjesto u skoku u dalj svojim novim osobnim rekordom od 4,80 metara. Josipa Mikulec nastupila je u bacanju koplja i hicem od 25,55 metara osvojila dvanaesto mjesto.

Ostale su atletičarke nastupile u utrci na 200 metara u kojoj su neke popravile svoje osobne rekorde.