PETARDA U MAKSIMIRU Koprivnički Slaven Belupo u drugom dijelu svake četiri minute primio jedan gol!

Lokomotiva je u Zagrebu s rekordnih 5:1 (u poluvremenu 0:0) isprašila koprivnički Slaven Belupo

Autor: podravski.hr — 14.04.2013. / 7:35 Sport

ZAGREB – Lokomotiva je u Zagrebu s rekordnih 5:1 (u poluvremenu 0:0) isprašila koprivnički Slaven Belupo! Dok je u prvom poluvremenu bila kakva-takva ravnoteža, podravski se prvoligaš u drugom dijelu utakmice, nakon prvog zgoditka, doslovce raspao.
Nakon prvih 45 minuta na Maksimiru nitko nije mogao ni pomisliti da ćemko u nastavku utakmice vidjeti čak 6 zgoditaka. Već u 49. minuti Lokomotiva je povela, i to autogolom Slavenova braniča Pranjića koji je loptu nespretno ugurao u vlastitu mrežu.
Samo sedam minuta kasnije, već je bilo 2:0, Barbarić je jedan nabačeni centaršut glavom pospremio u gol.
A onda šok za šokom za Slavenaše. U 61. minuti na asistenciju Kramarića zabija Pjaca za 3:0, a četiri minute kasnije Kramarić povisuje na 5:0. Peti gol za Lokomtivu u 70. minuti zabio je Peko, a počasni zgoditak Slaven je donio Barić u 90. minuti. utakmice.
Ispada, tako, da je Slaven u tih fatalnih 20 minuta drugog dijela utakmice primao pogodak svake četiri minute!