PH za mlađe kadetkinje: Virovke osvojile četvrto mjesto

Mlađe kadetkinje Podravca osvojile su četvrto mjesto na završnici prvenstva Hrvatske odigranoj u Virju. U polufinalnom susretu Virovke su pretrpjele uvjerljiv poraz 92:54 od favorizirane Trešnjevke. U prvih 15 minuta Virovke su držale rezultatski priključak, no nakon toga je do izražaja došla fizička moć Zagrepčanki koje su se odlijepile na dvoznamenkasti plus i mirno privele susret kraju.

U utakmici za treće mjesto mlade nade Podravca pretrpjele su poraz 68:59 od Vodica. Prvo poluvrijeme obilježila je igra koš za koš, a Vodice su u trećoj dionici otišle na plus 15, što se pokazalo ključnim za njihovu pobjedu.

Za mlađe kadetkinje Podravca pod vodstvom trenerice Valentine Hrženjak igrale su: Lana i Tena Popović, Ena Drmenčić, Nika Puškaš, Iva Šoš, Antonija Čimin, Petra Vincek, Iva Bednaić, Leonarda Hrženjak i Barbara Šklebar.

– Sam plasman na završni turnir prvenstva Hrvatske velik je uspjeh. Znali smo da je Trešnjevka u ovom trenutku jača ekipa, a ostaje mali žal što u susretu za treće mjesto nismo uspjele upisati pobjedu – kaže Valentina Hrženjak.