Pitomačani ‘izbušili’ Bušetinu

Pitomača je u županijskom derbiju sedmog kola Četvrte hrvatske lige Sjever deklasirala Graničar iz Bušetine i na krilima golgeterski raspoloženog Milinovića slavila s visokih 9:1.

Milinović je mrežu Mehmedija načeo u šestoj minuti. Gosti su u desetoj minuti izjednačili preko Petrinića, a to je očito jako razljutilo momčad Ivana Presečana koja je do kraja susreta nemilosrdno trpala mrežu Graničara.

Milinović je u 35. minuti zabio za novo vodstvo Pitomače, a prava rapsodija uslijedila je u drugom poluvremenu u kojem je isti igrač postigao još četiri gola. U listu strijelaca za visoko slavlje Pitomačana upisali su se i Begović, Jantol i Paradinović.