Pitomačani pobijedili Viroviticu i osvojili Kup

Nogometaši Pitomače u finalu su županijskog Kupa Virovitičko – podravske županije na neutralnom terenu u Gornjem Bazju pobijedili favoriziranu Viroviticu 4:2 i na najljepši način zaključili ovu sezonu. Susret je idealno počeo za Pitomačane koji su odmah u prvom napadu poveli, a strijelac je bio Reščić. Premoć u prvom dijelu Pitomačani su okrunili s još dva pogotka u 22. i 27. minuti, a u oba navrata mrežu Virovitičana zatresao je Paradinović.

Virovitičani su u 63. i 88. minuti uspjeli zabiti golove za smanjenje rezultatskog zaostatka na 3:2, a pobjedničku titulu Pitomačanima na ulasku u sudačku nadoknadu “zabetonirao” je Lovreković.