Pitomačanke u lokalnom derbiju pobijedile Đurđevčanke

Rukometašice Pitomače u lokalnom su derbiju šestog kola Druge hrvatske lige pobijedile Đurđevac 42:34. U igri bez pravih obrana u uvodu su učinkovitije bile Đurđevčanke koje su odličnom rolom Lee Pavlović u desetoj minuti bile na plus tri. Od 12. minute Đurđevčanke su posustale u napadu i Pitomačanke su znale kazniti njihove promašene zicere i brzopletost te su u 20. minuti stvorile prednost od tri gola koju su očuvale do isteka prvog poluvremena. I u drugom poluvremena na obje strane nije bilo potrebne agresivnosti u obrani pa su i dalje napadačice dolazile do lakih šuteva. U takvoj igri ponovno su se bolje snašle iskusnije Pitomačanke koje su do uvjerljive pobjede predvodile Ines Begović i Nina Ferić.