PLIVANJE: Koprivnički plivači i plivačice odlični na mitingu u Rijeci

Plivački klub Cerine prošle je subote vrlo uspješno nastupio u Rijeci na sedmom plivačkom mitingu “Rijeka 08”. U konkurenciji 17 klubova naši su plivači osvojili tri medalje. Dora Ferčec osvojila je zlatnu medalju u disciplini 100 metara leđno i brončanu na 100 metara prsno. Pavel Pahek Remenar osvojio je treće mjesto u disciplini 200 metara mješovito. Za PK Cerine nastupili su još Marija Belčić, Petar i Damjan Domanovac, Fran Katar, Fran Torma, Patrik Dolenčić, Sven Štefanec, Tara Oroz i Marko Milanović. Marija Belčić, Petar Domanovac i Tara Oroz popravili su sve svoje dosadašnje rezultate.

– Ovo natjecanje klubu je bila dobra priprema za Regionalno prvenstvo Hrvatske koje ga očekuje za desetak dana u Sisku – poručili su iz PK Cerina.