Plivanje: Odlični Damjan i Petar Domanovac te Marija Belčić

Na najvažnijem natjecanju zimskog dijela sezone, regionalnom prvenstvu regije za početnike, mlađe kadete i kadete u Sisku, plivačice i plivači koprivničkog Plivačkog kluba Cerine ostvarili su odlične rezultate. Medalje su osvojili Marija Belčić, koja je osvojila treće mjesto na 50 metara prsno.

Petar Domanovac bio je odličan drugi na 50 i 100 metara prsno, a izuzetno uspješan bio je Damjan Domanovac koji je osvojio prvo mjesto na 100 i 200 metara prsno, a bio je drugi na 400 metara mješovito. Od početnika su se istaknuli Erik Petrić i Šime Stanković, od mlađih kadeta su sudjelovali Fran Katar, Karlo Rajn, Luka Brunec i Petar Ferčec, a od kadeta Katja Košćak, Tara Oroz, Jan Hojsak i Marko Franjo.