Plivanje perajama i brzinsko ronjenje: Šoderica odlična na mitingu u Rijeci

Natjecatelji i natjecateljice koprivničke Šoderice bili su izuzetno uspješni na mitingu “Kostrena 2019.” u plivanju perajama i brzinskom ronjenju te finalu državnog kupa u bazenskim disciplinama PP i BR.

Osvojene su brojne medalje, srušeni osobni rekordi i kako u klubu naglašavaju, ponosno je završena natjecateljska godina. Kadetkinja Alanna Štefanec osvojila je srebrnu medalju, kao i Paula Radotović u kategoriji mlađih kadetkinja. Mlađi kadet Tin Treščec bio je brončani, a Marin Sabol završio je na devetom mjestu.

U natjecanju kadeta Jakov Buhinjak završio je na četvrtom, Josip Štefanec na šestom, Leo Bradić na 10., Tristan Horvat na 11., Viktor Lovreković na 17., Damjan Koštarić na 24. i Teo Kežman na 27. mjestu. U kategoriji “djeca 1” Stela Flis osvojila je peto, Rea Vuk sedmo, a Klara Fucak 14. mjesto. Među dječacima Petar Koluder osvojio je srebrnu medalju, Luka Nikola Radolić bio je brončani, Ivan Cvetković završio je na 11., a Noa Kralj na 12. mjestu. Dora Bradić osvojila je broncu u kategoriji “djeca 2”, a Mihael Šestak bio je sedmi među juniorima.